58/100SDT Design Kit by IDEO.org

Umieszczam link, który od kilku dni pojawia się we wszelkich źródłach związanych z Design Thinking – nowy Design Kit stworzony przez zespół IDEO.org. No a skoro to IDEO, to trzeba sprawdzić :)
http://www.designkit.org/

Stronę polecam od sprawdzenia zakładki Mindsets (mnie najbardziej spodobał się “embrace ambiguity”), a następnie przeglądnięcia metod. Każda z nich zawiera tylko podstawowe informacje ale przez to jest zrozumiała i nie przytłaczająca. Brakuje mi tylko łatwiejszego przeglądania wszystkich metod po kolei.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+1Share on LinkedIn6Pin on Pinterest0Email this to someone

Andrzej jest założycielem TAK Innovation Agency, regularnie współpracuje z Creation Center przy Deutsche Telekom w Berlinie. Jest absolwentem Advanced Track w HPI School of Design Thinking (D-School). Prowadził warsztaty, projekty lub badania użytkowników m.in. dla takich organizacji jak Kloeckner, Nike, Centrum Nauki Kopernik, UCANDO.pl, Stowarzyszenie TOP 500 Innovators oraz Škoda Polska.
Organizuje warszawskie spotkania Design Thinking Meetups. Ciągle w trasie między Berlinem, Warszawą a Katowicami. Zainteresowany innowacjami w branży audio, prowadzi www.tak.audio.