57/100SDT Service Experience Camp 2014, Berlin 13-14.09

Już za niewiele ponad dwa tygodnie (13-14.09.) rusza jedna z najciekawszych konferencji w Europie – Service Experience Camp w Berlinie. Do końca miesiąca możecie kupić bilety po regularnej cenie.
http://serviceexperiencecamp.de/

SXC to połączenie konferencji i barcampu – spotkań, warsztatów i dyskusji, które mogą poprowadzić uczestnicy. W zeszłym roku spotkałem kilka osób z Polski, uczestniczyłem w naprawdę fajnych warsztatach i ogólnie dobrze wspominam tamten weekend. Impreza organizowana jest przez Service Design Berlin – znajomych, którzy notabene byli uczestnikami naszego ostatniego warszawskiego Design Thinking Meetup. A ja poprowadzę jedną z sesji barcampowych :)

update:

Oto slajdy z mojego warsztatu. Jeśli ktoś chciałby otrzymać narzędzia, z których korzystaliśmy to mogę je wysłać mailowo.

Andrzej jest założycielem TAK Innovation Agency, regularnie współpracuje z Creation Center przy Deutsche Telekom w Berlinie. Jest absolwentem Advanced Track w HPI School of Design Thinking (D-School). Prowadził warsztaty, projekty lub badania użytkowników m.in. dla takich organizacji jak Kloeckner, Nike, Centrum Nauki Kopernik, UCANDO.pl, Stowarzyszenie TOP 500 Innovators oraz Škoda Polska.
Organizuje warszawskie spotkania Design Thinking Meetups. Ciągle w trasie między Berlinem, Warszawą a Katowicami.